Z důvodu aktuální situace mohou nastat zpoždění při doručení. Objednejte bez omezení. Zboží Vám bezpečně doručíme.

GBIC moduly, převodníky

Nejprodávanější

64 položek celkem
SFP modul TP-Link TL-SM321B-2 WDM 1Gbps 2km, SM/LC MiniGBIC modul
299 Kč

SFP modul TP-Link TL-SM321B-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

Kód: 5275260
SFP modul TP-Link TL-SM321A-2 WDM 1Gbps 2km, SM/LC MiniGBIC modul
299 Kč

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

Kód: 5275250
Zdroj TP-Link TL-MCRP100_V1 pro šasí TL-MC1400
2 104 Kč
Kód: 5275991
Převodník TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)
719 Kč
569 Kč

Media konvertor TP-Link MC220L díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a...

Kód: 5274029
SFP modul TP-Link TL-SM321B WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul Kód: 527526
SFP modul TP-Link TL-SM321A WDM 1Gbps 10km, SM/LC MiniGBIC modul Kód: 527525
Case TP-Link TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 (9V)
6 229 Kč
5 988 Kč

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení.

Kód: 527599
SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul Kód: 527521
SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul Kód: 527520
Převodník Ubiquiti Networks UF-AE UFiber ActiveEthernet
790 Kč
678 Kč

Převodník UF-AE UFiber Active Ethernet značky ubiquiti Networks umožňuje poskytovatelům internetu přivést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť, aniž by...

Kód: 52752909
SFP modul Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G 10G Metalický modul
1 890 Kč
1 745 Kč

SFP modul UF-RJ45-10G značky Ubiquiti Networks je primárně určený pro UniFi switche, které nemají dostatečný počet metalických portů. Kompatibilní pouze s produkty řady...

Kód: 52752969
Zdroj TP-Link TL-MCRP100 pro šasí TL-MC1400
2 104 Kč
Kód: 52759910
SFP modul Mikrotik S+C61DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1610nm, 2x LC
4 490 Kč
2 838 Kč

S+C61DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1610 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

Kód: 5291789
SFP modul Mikrotik S+C59DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1590nm, 2x LC
4 490 Kč
2 838 Kč

S+C59DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1590 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

Kód: 5291788
SFP modul Mikrotik S+C57DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1570nm, 2x LC
4 490 Kč
2 838 Kč

S+C57DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1570 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

Kód: 5291787
SFP modul Mikrotik S+C55DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1550nm, 2x LC
4 490 Kč
2 838 Kč

S+C55DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1550 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

Kód: 5291786
SFP modul Mikrotik S+C53DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1530nm, 2x LC
4 490 Kč
2 838 Kč

S+C53DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1530 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

Kód: 5291785
SFP modul Mikrotik S+C51DLC10D 10G optický, CWDM, SM, 10km, 1510nm, 2x LC
4 490 Kč
2 838 Kč

S+C51DLC10D je singlemode 10G SFP+ CWDM modul s vlnovou délkou 1510 nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km.

Kód: 5291729
Nahoru
Další produkty

Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť.