GPON, GEPON

Nejprodávanější

Splitter PLC optický -1x32 1260-1650nm, SC/APC, 1,5m
1 290 Kč
Původně: 1 290 Kč
829 Kč
Detail
Splitter PLC optický -1x16 1260-1650nm, SC/APC, 1,5m
690 Kč
Původně: 690 Kč
405 Kč
Detail
Splitter PLC optický -1x8 1260-1650nm, SC/APC, 1,5m
390 Kč
Původně: 390 Kč
233 Kč
Detail
Splitter PLC optický -1x4 1260-1650nm, SC/APC, 1,5m
290 Kč
Původně: 290 Kč
164 Kč
Detail
GPON TP-Link Archer XR500v 4xGLAN, 2,4/5GHz, rozbaleno
1 849 Kč
Původně: 1 849 Kč
1 499 Kč
Detail
GPON TP-Link PLT12-C+ OLT SFP optical modul, Class C+
 
2 864 Kč
Detail
OLT TP-Link P1201-08 8-port GPON, 4x GLAN, 2x SFP+ Combo
 
57 223 Kč
Detail
GPON TP-Link Archer XR500v 4xGLAN, 2,4/5GHz
1 849 Kč
Původně: 1 849 Kč
1 848 Kč
Detail
GPON Ubiquiti Networks UF-LOCO U Fiber, 20-pack
23 990 Kč
Původně: 23 990 Kč
21 971 Kč
Detail
GPON Ubiquiti Networks UF-LOCO U Fiber, 5-pack
6 990 Kč
Původně: 6 990 Kč
5 575 Kč
Detail
17 položek celkem
Splitter PLC optický -1x32 1260-1650nm, SC/APC, 1,5m
1 290 Kč
829 Kč

Splitter PLC optický, kombinace 1x32, vlnová délka 1260 - 1650 nm, SC/APC konektory, vlákna typu G657A, Single Mode, délka 1,5 m.

Kód: 52752106
Splitter PLC optický -1x16 1260-1650nm, SC/APC, 1,5m
690 Kč
405 Kč

Splitter PLC optický, kombinace 1x16, vlnová délka 1260 - 1650 nm, SC/APC konektory, vlákna typu G657A, Single Mode, délka 1,5 m.

Kód: 52752104
Splitter PLC optický -1x8 1260-1650nm, SC/APC, 1,5m
390 Kč
233 Kč

Splitter PLC optický, kombinace 1x8, vlnová délka 1260 - 1650 nm, SC/APC konektory, vlákna typu G657A, Single Mode, délka 1,5 m.

Kód: 52752102
Splitter PLC optický -1x4 1260-1650nm, SC/APC, 1,5m
290 Kč
164 Kč

Splitter PLC optický, kombinace 1x4, vlnová délka 1260 - 1650 nm, SC/APC konektory, vlákna typu G657A, Single Mode, délka 1,5 m.

Kód: 52752100
GPON TP-Link Archer XR500v 4xGLAN, 2,4/5GHz, rozbaleno
1 849 Kč
1 499 Kč

AC1200 Gigabit VoIP GPON router kombinuje rychlosti 867 Mbps v pásmu 5 GHz + 300 Mbps v pásmu 2.4 GHz. 1 x SC / UPC, 4 x Gigabit LAN, 2 x FXS, 1 x USB 2.0, 2 fixní bezdrátové...

Kód: 5275200
GPON TP-Link PLT12-C+ OLT SFP optical modul, Class C+
2 864 Kč

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje...

Kód: 52752006
OLT TP-Link P1201-08 8-port GPON, 4x GLAN, 2x SFP+ Combo
57 223 Kč

P1201-08 je GPON OLT jednotka s osmi GPON porty, které zvládnou obsloužit až 1024 klientských ONU jednotek. 8 klasických SFP portů s maximální rychlostí 1G a dalších 8...

Kód: 52752005
GPON TP-Link Archer XR500v 4xGLAN, 2,4/5GHz
1 849 Kč
1 848 Kč

AC1200 Gigabit VoIP GPON router kombinuje rychlosti 867 Mbps v pásmu 5 GHz + 300 Mbps v pásmu 2.4 GHz. 1 x SC / UPC, 4 x Gigabit LAN, 2 x FXS, 1 x USB 2.0, 2 fixní bezdrátové...

Kód: 52752004
GPON Ubiquiti Networks UF-LOCO U Fiber, 20-pack
23 990 Kč
21 971 Kč

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V....

Kód: 52752968
GPON Ubiquiti Networks UF-LOCO U Fiber, 5-pack
6 990 Kč
5 575 Kč

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V....

Kód: 52752967
OLT Ubiquiti Networks UF-OLT-4 - U Fiber 4x GPON, 1x SFP+
26 990 Kč
25 111 Kč

Zařízení UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port. Dále je k dispozici také jeden SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový port pro management a...

Kód: 52752966
GPON Ubiquiti Networks UF-LOCO U Fiber
1 290 Kč
1 181 Kč

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. V balení najdete micro-USB adaptér s výstupem 5V....

Kód: 52752965
OLT Ubiquiti Networks UF-OLT U Fiber, 8-port GPON OLT
39 990 Kč
39 280 Kč

UFiber OLT nabízí 8 GPON portů a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 1024 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km. Dva SFP+ porty s rychlostí 10G,...

Kód: 52752963
GPON Ubiquiti Networks UF-NANOU Fiber Nano, GPON CPE
1 990 Kč
1 802 Kč

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky.

Kód: 52752962
SFP modul Ubiquiti Networks UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT, Class C+ SFP Module
2 290 Kč
2 097 Kč

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload,...

Kód: 52752961
SFP modul Ubiquiti Networks UF-GP-B+ U Fiber GPON OLT, Class B+ SFP Module
2 190 Kč
1 900 Kč

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload,...

Kód: 52752960
GPON TP-Link TX-6610 1xGLAN
962 Kč

Gigabitový terminál GPON nabízí vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Rychlost až 2,488 GBit /...

Kód: 52752002