Dodací doba se může prodloužit kvůli nedostatku kurýrů a současné COVID-19 situaci.

Optické prvky

Nejprodávanější

Iso Propyl Alkohol 99 %, 1000 ml
298 Kč
Iso Propyl Alkohol 99 %, 1000 ml
Skladem (> 5)
Kód: 513003
Původně: 298 Kč
219 Kč
Detail
SFP modul TP-Link TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ LC, MM, Trans. 300m
 
439 Kč
Detail
Zdroj TP-Link PSM150-AC 150W
Zdroj TP-Link PSM150-AC 150W
Momentálně nedostupné
Kód: 52759911
 
4 790 Kč
GPON Ubiquiti Networks UFiber WiFi
2 290 Kč
GPON Ubiquiti Networks UFiber WiFi
Momentálně nedostupné
Kód: 52752970
Původně: 2 290 Kč
1 721 Kč
304 položek celkem
Iso Propyl Alkohol 99 %, 1000 ml
298 Kč
219 Kč

Dezinfeční a odmašťovací prostředek isopropanol IPA 1000 je určený pro servisní techniky. Vhodný také pro očišťování při 3D tisku nebo rozmražování zámků či oken u aut. Pozor!...

Kód: 513003
SFP modul TP-Link TL-SM5110-SR 10Gbase-SR SFP+ LC, MM, Trans. 300m
439 Kč

SFP modul TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzdálenost až 300 m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit.

Kód: 52752007
Převodník TP-Link TL-FC311B-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km
499 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může...

Kód: 52740096
Převodník TP-Link TL-FC311A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 20km
619 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může...

Kód: 52740095
Převodník TP-Link TL-FC311B-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
499 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může...

Kód: 52740094
Převodník TP-Link TL-FC311A-2 Transceiver, WDM, SM, 10/100/1000Mbps, 2km
499 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může...

Kód: 52740093
Převodník TP-Link TL-FC111A-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100Mbps, 20km
329 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může...

Kód: 52740092
Převodník TP-Link TL-FC111B-20 Transceiver, WDM, SM, 10/100Mbps, 20km
329 Kč

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může...

Kód: 52740091
Zdroj TP-Link PSM150-AC 150W
Zdroj TP-Link PSM150-AC 150W
Momentálně nedostupné
4 790 Kč

Síťový zdroj střídavého napětí slouží pro primární nebo redundantní napájení switchů či jako náhradní díl pro případ potřeby, Hot Swap design = plně vyměnitelný za provozu....

Kód: 52759911
GPON Ubiquiti Networks UFiber WiFi
2 290 Kč
GPON Ubiquiti Networks UFiber WiFi
Momentálně nedostupné
1 721 Kč

UF-WIFI je robustní, vysoce výkonná GPON klientská jednotka ONT s funkcí routeru, čtyřmi Gbit ethernety a 300 Mbps WiFi rozhraním.

Kód: 52752970
Optická vana 19", 2U 48x SC simplex, LC Duplex, E2000, černá
990 Kč
643 Kč

Optická kazeta OPTRONICS, výška 2U, 48 otvorů pro SC simplex / LC Duplex / E2000. Unikátní systém pro vedení vláken ve vnitřní i vnější části. Umožňuje snadné stohování, přičemž...

Kód: 50997102
SFP modul TP-Link TL-SM321B-2 WDM 1Gbps 2km, SM/LC MiniGBIC modul
299 Kč

SFP modul TP-Link TL-SM321B-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

Kód: 5275260
SFP modul TP-Link TL-SM321A-2 WDM 1Gbps 2km, SM/LC MiniGBIC modul
299 Kč

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

Kód: 5275250
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 APC, 2m SM
177 Kč
137 Kč

Optický Patch kabel SM propojení aktivních zařízení jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m...

Kód: 50988200
Čisticí sada tyčinka pro SC až 800 čištění
1 290 Kč
808 Kč

Čistící tyčinka pro konektory SC / ST / FC / E2000 o průměru 2,5 mm. Až 800 čistění jedním stiskem. Výsuvný hrot o délce 50 mm až 80 mm zpřístupní čištění zapuštěných panelů a...

Kód: 51300811
Čisticí sada tyčinka pro LC až 800 čištění
1 290 Kč
808 Kč

Čistící tyčinka pro konektory LC / MU / APC / UPC o průměru 1,25 mm. Až 800 čistění jedním stiskem. Výsuvný hrot o délce 50 mm až 80 mm zpřístupní čištění zapuštěných panelů a...

Kód: 51300810
Splitter PLC optický -1x32, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
1 320 Kč
819 Kč

Splitter PLC optický -1x32, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlouhá vlákna typu G657A.

Kód: 52752107
Splitter PLC optický -1x16, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
720 Kč
430 Kč

Splitter PLC optický -1x16, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlouhá vlákna typu G657A.

Kód: 52752105
Splitter PLC optický -1x8, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
420 Kč
230 Kč

Splitter PLC optický -1x8, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlouhá vlákna typu G657A.

Kód: 52752103
Splitter PLC optický -1x4, 1260-1650nm, ABS box, SC/APC, 1,5m
320 Kč
172 Kč

Splitter PLC optický -1x4, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlouhá vlákna typu G657A.

Kód: 52752101
Pigtail optický LC 9/125 1m SM, 2mm
67 Kč
43 Kč
Kód: 5099532
Pigtail optický LC 9/125 SM, 2m 0,9mm, 12 colours
613 Kč
Kód: 5099531
Panel 24xSC duplex pro 19' Optická vana černá
87 Kč
74 Kč
Kód: 5099718
Nahoru
Další produkty

Optické prvky kabely, GBIC moduly, převodníky, vany, spojky a svářečky optických vláken.